Chrysalis

Od housenky k motýlovi…

Geneze strachu a práce s jeho základní formou

Obsah této lekce je sice původně součástí dražšího kurzu na řešení strachů, úzkostí a panických atak, ale je to tak frekventované téma, že jsme se rozhodli poskytnout alespoň stručnou teorii a základní techniku – tedy to, co je schopen zvládnout i začátečník na poli meditování za symbolickou cenu. V kompletním kurzu si pak probereme podrobněji jak tyhle entity vznikají, naučíme se další meditace, vysvětlíme si jak vzniká úzkostná porucha a panické ataky, a jak s nimi pracovat a oslabovat i tyto nejtěžší formy strachu.  

Váš další postup záleží na to, jaký problém si chcete začít řešit:

Jste tady správně,  jestli opakovaně cítite neurčitý pocit v oblasti žaludku, podobný nevolnosti, ale je to jako kdybychom se k té nevolnosti něčeho neurčitého obávali, jakoby na nás přicházela úzkost. Nejdříve je potřebné vyloučit fyzické příčiny a až pak doporučuji se věnovat možným nefyzickým příčinám, pracovat se strachovou energií, a nedovolit jí vyvíjet se. V této lekci se naučíte i jak pracovat s menšími konkrétními strachy v meditaci a oslabovat je. Zakoupit lekci si můžete následujícím tlačítkem. Linka vede na stránku simpleshop, který pak zpracovává objednávku.

Koupit za 99 Kč / 4 Eur

 

Jestli je Váš problém pokročilejší a máte velké, až ochromující strachy, úzkostnou poruchu, nebo dokonce ataky, doporučujeme spíš pokračovat na kompletní kurz práce s těmito problémy

Děkuji,

Peter (Chrysalis.cz)

 

Jestli jste za lekci zaplatili před několika dny a stále k ní nemáte přístup, kontaktujte nás emailem na info@chrysalis.cz, a my se budeme snažit váš problém co nejrychleji řešit.

 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published.