Chrysalis

Od housenky k motýlovi…

Druhy transformace – otázky a odpovědi

Mluvil si o tom, že existují různé duchovní transformace, jaké?

Jak jsem říkal posledně, téměř každého čeká období, kdy je všechno dedikováno jeho rozvoji z duchovního hlediska. Mnoho lidí toto období ani nevnímá jako duchovní vývoj, jen jako období s těžkostmi, problémy, nebo jen prožije nějakou tragédii, která jim změní náhled na svět, a duchovní aspekt si ani nevšimne. Ale i u těchhle lidí vidíme prozření, katarzi, později příklon k lidskosti, věnování se více charitě, pomoci lidem nebo zvířatům nebo příklon k vytváření umění. To je právě dopad základní transformace. 

Naprostá většina lidí má krátkou transformaci, která trvá typicky několik měsíců až půl roku, jestli člověk spolupracuje. Vlivem několika lekcí které potřebuje pochopit se pomalu změní ve všech třech rovinách transformace – jeho vibrace se zvýší, jeho energetické tělo se pročistí a začne být schopen vnímat svět nejen ze svého pohledu – jeho celistvost se mírně zlepší. Tyto transformační lekce člověk potřebuje pochopit, a když toho není schopen nebo je odmítá, jeho transformace je pak dlouhá a bolestná – jestli jdete cestou bolesti poznáte tak, že se vám stále vrací již vyléčené nemoci, nebo nemoci ve stejné části těla, opakují se vám stále ty stejné nepříjemné situace, do života vám vstupují stejné typy lidí, kteří vám dělají zle – alkoholici, gambleři, násilníci. Trochu víc o tom mluvím v jiné otázce – tady – nebo to budu podrobně vysvětlovat v minikurzu o tom jak zvládnout základní Transformaci. 

U lidí co si před vstupem do hmoty naplánovali, že se stanou mistry, nebo u těch, co se během života, před transformací cíleně zajímají o duchovno, magické praktiky a léčitelství, je pravděpodobná dlouhá transformace – trvá typicky rok a půl až dva, ale když se zkomplikuje může trvat i mnohem déle.  Lekcí je během ní mnohem víc, člověk dosáhne mnohem vyšších vibrací, a mnohem větší celistvosti. Během této doby se naučí dosáhnout hranice duality, případně ji i překročit, dostává dar vnímat energie, několik přirozených zasvěcení a dokáže si vyvinout schopnost základní komunikace se svými Průvodci, nebo jinými entitami. Všeobecně dosáhne úrovně, kterou měli kdysi apoštolové, mnohokrát i s Osvícením.

Občas se tato mistrovská transformace spustí i u lidí z první skupiny, jestli se zabývají duchovnem i po skončení jejich krátké transformace. Podrobnosti a postupy si vysvětlíme později v dlouhodobém kurzu o mistrovské transformaci.   

Existuje ještě jeden druh duchovní transformace, který podstupují mistři a jde až na konec cesty, kdy se z člověka stane (jestli to zvládne) celistvý, vzestoupený mistr a Avatar některého z hlavních aspektů Absolutna. Ale na tuto cestu se pouští kvůli náročnosti málokdo. Mistr průvodce musí během několika let svoji pozornost věnovat jen jednomu člověku a tím pádem je tato poslední fáze vývoje náročná nejen energeticky, psychicky a časově, ale i po finanční stránce. 

Peter

Rubrika “Otázky a odpovědi” je místem pro odpovědi na otázky, které dostávám z různých zdrojů a sice na ně v tom prostředí odpovím, ale cítím,  že tam  nebyl prostor na dostatečnou, v klidu promyšlenou a “konzultovanou” odpověď. 

Jestli cítíte, že se chcete na něco z duchovní nebo energetické oblasti zeptat, klidně nám napište na email otazky@chrysalis.cz.  Já je přidám na seznam a když přijde na ně řada, odpovím.  Samozřejmě odpovědi jsou anonymní, bez uvedení jmen a spíš se budu snažit je zevšeobecňovat. 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published.