Chrysalis

Od housenky k motýlovi…

Forma pomoci, konzultace, mentoring, koučing, ceny.

Naše aktivita v oblasti energeticko-duchovní nás inspirovala k přemýšlení, jak by jsme s naší dlouholetou zkušeností mohli pomoct lidem s jejich problémy.
Nechtěli jsme pomáhat jen formou placené konzultace, protože je to sice nejúčinnější forma pomoci, ale je i nejnákladnější. Proto jsme naši pomoc rozdělili do několika úrovní ze kterých si dokážete vybrat podle svých potřeb a možností:
Neplacený obsah těchto webových stránek
– na stránkách najdete články zabývající se běžně se vyskytujícími problémy a jejich základním řešením, nebo aspoň jejich zmírněním. K tomu jsme vytvořili články a e-booky, zabývající se meditacemi a afirmacemi, což jsou základní praktiky, kterými je možno si pomoct sami. Ty jsou důležité, protože bez zvládnutí meditací na určité úrovni si člověk se složitějším problémem, co má původ v této oblasti, pomůže jen těžko. A protože s většinou problémů si potřebuje člověk pomoct sám, je schopnost meditovat téměř nutná. Neexistuje zázračná pilulka, nebo léčebná technika, která by nevyžadovala součinnost léčeného, i když to tak někdy na první pohled nevypadá.
Placený obsah stránek
Postupem času vytváříme e-booky, online kurzy s vedenými meditacemi, pomocí kterých si člověk může pomoci s řešením specifičtějších problémů, těch, které nevyžadují podle našeho názoru  osobní přístup. Tento obsah je placený, ale jeho cena je nastavena na nízkou úroveň. Řekli jsme si,  že ta nejčastější témata a problémy,  ohodnotíme hodnotou pracovního oběda za každý díl/lekci, kterých vysvětlení by trvalo přibližně tu dobu typického oběda.
Pokročilejší a dlouhodobé kurzy, které budou pokračováním těch základních budou naceněny individuálně, protože bude potřeba, aby jejich součástí byli částečně i kratší osobní konzultace, větší angažovanost z naší strany, péče o komunitu účastníků formou uzavřených facebookových skupin, které je potřebné udržovat většinou v menší skupině lidí – kvůli osobnějším problémům a potřebného pocitu soukromí a bezpečí. Nikdo nechce probírat svoje nitěrné problémy se skupinou sto lidí, ale skupina vytváří možnost synergie a tím i urychlení řešení, proto toto řešení na půl cesty…
První krátká konzultace zdarma nebo za dobrovolný příspěvek
Občas člověk na to, aby se posunul v řešení svého problému potřebuje jen pohled zvenčí a trochu “nakopnout” potřebným směrem. Jestli se na nás obrátíte se žádostí o pomoc (facebook zpráva, e-mail, skype), neřekneme vám aby jste nejdřív zaplatili, to považujeme za nefér. Místo toho si s vámi krátce popovídáme, zeptáme se na základní informace abychom si vytvořili aspoň jednoduchý obraz o pozadí vašeho problému, nacítíme se na vaši situaci, případně se na možné řešení zeptáme svých nebo Vašich Průvodců. Na základě toho se pokusíme vás popošťouchnout, dát vám informace o možných příčinách, aby jste mohli vyzkoušet, jestli některý z těch směrů není právě tím, kterým se potřebujete vydat aby jste vyřešili svůj problém. Občas i toto málo stačí. Nicméně je to pomoc a odevzdaná energie, a jestli budete mít pocit že vám ta krátká konzultace pomohla, můžete energii vrátit, vyjádřit poděkování jakýmkoliv způsobem uznáte za vhodné.
– poslat nám poděkování emailem a základní popis s čím jsme pomohli – s tím že ho budeme moci použít v našich materiálech a stránkách jako naše hodnocení (bez uvedení plného jména, případně jen s vámi zvoleným pseudonymem)
– sdílením našich příspěvků na svém profilu na facebooku, nebo retweetnutí
– doporučením nás někomu, o kom si myslíte, že bychom mu mohli pomoct
– sdílením článku z našich stránek nebo facebooku – v nějaké jiné diskuzi o podobném problému – když si myslíte že by ten článek někomu s daným problémem pomohl
– Poukázáním libovolné částky – jakou uznáte za vhodné – na náš účet a variabilním symbolem 123456789.  Vždy, když takto vysbírané částky dosáhnou určitou smysluplnou hranici, věnujeme polovinu sumy na dobročinné účely a dáme vám vědět, komu jste pomohli.
Placené konzultace, mentoring a koučing
Tohle je nejefektivnějsí volba pomoci – mám tak možnost získat víc informací o klientovi, které jsou pro něj/ní specifické – situaci ve které je, problémy které řeší, události z nedávné i vzdálenější minulosti, které ho/jí mohli ovlivnit a prorůst v aktuální problém který potřebuje řešit.  Tak můžu vyřadit některé slepé uličky, které bych počas krátké konzultace neviděl a klient by si je potřeboval vyzkoušet zbytečně – delší čas mi pomáhá lépe určit optimální směr řešení.  Zároveň mi dává možnost delší komunikace s Průvodci na pochopení problému, korigování komunikace na základě zpětné vazby klienta (komunikace není exaktní, nicméně pomáha směrovat úsilí), vytvoření meditace na míru i její vedení.  V případě potřeby opakování meditace a jestli je to vhodné, vytvořím pro klienta mp3 s meditací, aby ji klient mohl opakovat kdykoliv bude cítit že je to potřebné. Dává mi to taky možnost koučováni klienta na řešení problému, mentoringu a naučení specifičtějších technik a meditací, včetně těch vysokých. V případe dlouhodobého koučingu/mentoringu je možné provést klienta celou cestou duchovního vývoje až po nejvyšší úroveň.
– 2000 Kč/90 minut – základní sazba konzultace / mentoringu / koučingu
– 3000 Kč / tři konzultace po 25 minut – vhodné hlavně pro hledání cesty ven z bludného kruhu, nasměrování.
– sleva 20% – 1600 Kč / osoba / 90 minut – mentoring pro skupiny 3 – 12 zájemců – témata podle předchozího výběru (lekce + otázky a odpovědi, uzavřená fb skupina aktivní dva týdny po poslední lekci)
– Sleva 40% – 1400 Kč / osoba / 90 minut –  Dlouhodobý mentoring pro skupiny 3 – 12 zájemců – desátá a další konzultace –  témata podle předchozího výběru (lekce + otázky a odpovědi, uzavřená fb skupina aktivní dva týdny po poslední lekci)
Členství v klubu
Je kombinací přístupu k placenému obsahu a konzultací. Dává možnost na půl roku získat přístup ke všem placeným článkům a lekcím, případně i s jednou konzultací – podle druhu členství. Klub bude zprovozněn počas roku 2023 a v té době zveřejníme i podmínky členství.  V případě předběžného nezávazného zájmu nám dejte vědět na email klub@chrysalis.cz a budeme v8s informovat jakmile bude základní forma zprovozněna a připravena přijmout první členy.
Samostatné lekce
Vysvětlení jednoho tématu formou krátkých webinářů po 30 minutách  – 15 – 20 minut lekce, 10-15 minut krátké odpovědi na mezitím zaslané otázky. Podmínky zveřejníme, jakmile bude dokončen  cyklus prvních 10 lekcí, předpokladáme že to bude v průběhu roku 2023.
Peter

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published.