Chrysalis

Od housenky k motýlovi…

Strach, úzkost, panické ataky – a jak na ně – zakoupení

Dobrý den,

jsme rádi že máte zájem o zakoupení našeho úvodního kurzu Strach, úzkost, panické ataky – jak na ně. 

Kurz je určen pro ty, kteří cítí, že jim strach, úzkosti nebo panické ataky negativně ovlivňují každodenní život, a rozhodli se, že chtějí  pracovat s těmito svými pocity aktivně. Chtějí porozumět kořenům svých potíží a svým vlastním aktivním přístupem začít svůj stav zlepšovat. Kurz obsahuje širokou škálu jednoduchých i pokročilejších metod a technik, se kterými je možné začít pracovat prakticky okamžitě. Najdete zde psychologické metody, práci s myšlenkami, vedené meditace ale i vysvětlení celého procesu vzniku strachu, úzkosti i panických atak z energetického hlediska.

Na této stránce si ho můžete zakoupit. Zaplatit kurz je možné na náš bankovní účet, všechny údaje dostanete po odeslání Vaší objednávky. Zakoupením a zaplacením získáte automaticky přístup k první části kurzu na našich stránkách www.chrysalis.cz, po dalších 4 dnech obdržíte přístup k druhé části (přijde Vám e-mail s linkou, nebo se do kurzu dostanete přes hlavní menu stránek, i přímo přes rozcestník kurzu). Každý další týden dostanete přístup k dalším částem (celkem jich je pět).

Přejeme Vám tedy, ať Vám kurz pomůže, a ať se co nejdřív zbavíte těchto obtíží.

Peter a Simona z chrysalis.cz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz. Proto budete pro přístup na dokumenty a servisní stránky ze zaslaných emailů přesměrováni na tuto doménu.

1 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published.