Chrysalis

Od housenky k motýlovi…

Pět základních faktorů ovlivňujících výsledek věštby, výkladu, nebo jiné duchovní komunikace – otázky a odpovědi

Dobrý deň, 

rada by som sa opýtala ako to je…ak sa pýtam na iné osoby môže veštec odpovedať… Dnes som sa stretla s tým, že pani mi normálne odpovedala, avšak druhá, s ktorou som v kontakte mi povedala, že na to musí mať povolenie, a keď ho nemá vráti sa to aj jej aj mne…chápem, že ide o výmenu energií,  len nerozumiem prečo jedna odpovie a jedna nie….a zas príklad – aj keď sa opýtam 5 od seba nezaujatých osôb, ich veštba sa nezhoduje…tomu nerozumiem, bol by ochotný mi to niekto vysvetliť?  Ďakujem  (Anonym, FB)

Mnoho z nás v rámci svého duchovního vývoje dostane dar komunikovat s nefyzickým světem, popřípadě se to naučí. Různými způsoby, v různé kvalitě a komunikuje s různými „úrovněmi“ existence. V tomto článku velmi stručně popíšu, o co jde, ale jelikož se jedná o složitou tématiku a podrobné vysvětlení obvykle zabere několik konzultací, později na toto téma vytvořím online kurz, ve kterém vysvětlím většinu teorie a nejčastější techniky a způsoby komunikace.

Každý z nás má predispozici k tomu, aby dokázal komunikovat s nefyzičnem. Jde jen o to, zjistit na jaký způsob máme „vlohy“, naučit se pravidla, cvičit svou schopnost a přitom ta pravidla dodržovat. Je to jako s léčením, neznalost pravidel nás poškozuje, a cvičení z nás dělá mistra.

Nejprve si proberme pravdivost informací, které dostáváme. Na první pohled bychom mohli mít dojem, že jde o mistrovství jasnovidce/věštce, ale odpověď na otázku ovlivňuje nejen jasnovidec, ale i klient, a dokonce i téma na které se ptá, případně osoba, na kterou se ptá.

Pojďme si tedy alespoň v základních rysech popsat tyto vlivy:

I nejlepší jasnovidec má maximálně 90% pravdivost toho, co zprostředkuje přes svou schopnost. Závisí to na jeho/její schopnosti nepřidávat do odpovědí sebe sama – čistoty informačního toku. Zároveň to záleží i na zdroji, na který je napojen/a – velká většina zdrojů má své vlastní zájmy a jakmile může komunikaci využít ve prospěch své “agendy”, udělá to. Velice pragmaticky. Jen realizovaní mistři nebo Avataři, případně lidé, co se dlouhá léta věnují komunikaci a svému čištění, dosahují maximální pravdivosti, takže už dvoutřetinová pravdivost je úspěch. Tématu čištění se budeme věnovat ve velkém kurzu “Staňte se sami sebou”, ale jestli máte zájem, velká část a několik základních meditací je vysvětlena v již dokončeném on-line kurzu o úzkostech a panických atakách na našich stránkách. Cena kurzu o úzkostech Vám bude odečtena, když budete kupovat tento velký kurz v budoucnu. 

Věštci, kteří sice už mají nějakou schopnost, ale ještě nemají představu o pravidlech komunikace, jsou na tom podobně jako léčitelé začátečníci, co léčí svou vlastní energií – mohou mít prvotní úspěch, ale cena je příliš velká, protože na sebe (ale i na klienta) nakládají velké zátěže, které se po čase projeví velmi negativně. Je to jako nevědět pravidla silničního provozu a řídit auto s klientem do křižovatky na červenou. Asi tu křižovatku dokážete jednou či několikrát projet bez úhony, ale je jen otázka času kdy dojde k nehodě, a odnese to pravděpodobně nejen neznalý řidič, ale i spolujezdec.

Někteří věštci mají zakázáno se na některá témata ptát a pro klienta na ně odpovídat.  Může to být proto, že něco podobného nemají v sobě vyřešeno – a tím pádem by se do problému zaangažovali emočně – a vygenerovali si v sobě podobně špatné energie a pravděpodobně by dali nepravdivou odpověď – celý proces ptaní a odpovědi by byl primárně použit na vyřešení jejich problému, a to není dobrá vizitka když je zprostředkování komunikace profesní záležitostí.

Osoba klienta také ovlivňuje výsledek komunikace. Přílišná emoční navázanost na téma snižuje pravdivost odpovědí, a je-li například klient v procesu transformace nebo řeší  potřebu karmického zážitku (a to je velmi velká část lidí, co vyhledávají tyto služby), vše je podřízeno jeho/její duchovnímu rozvoji nebo uskutečnění toho zážitku. Takže klient nedostává odpovědi jaké chce, ale jaké potřebuje slyšet. V tom případě je lepší, když jasnovidec odpověď taky odmítne, protože by byl považován za zdroj a příčinu neúspěchu.  A mnohdy je v těchto případech pravdivější si hodit korunou nebo se spolehnout na zdravý rozum a ušetřit peníze a možná i další starosti. 

Tohle můžou být i příčiny rozdílných odpovědí od různých jasnovidců – i když bereme v úvahu, že opravdu mají nějakou schopnost, snížení pravdivosti může být opravdu značné. Ale jelikož je tento druh komunikace založen na symbolice, je taky možné že ty různé odpovědi jsou indicie, které společně tvoří odpověď. Je to velmi individuální.   

Zároveň existují témata, která přirozeně způsobují zmenšení pravdivosti odpovědí. Například otázka na budoucnost automaticky značí zpochybnění odpovědi, protože klient se začne chovat jinak – má-li mít například v budoucnu úspěch a jasnovidec mu to řekne, s velkou pravděpodobností se jeho snaha zmenší, protože „se spolehne“ na předpověď.

Tohle jsou ty nejčastější případy, samozřejmě jich je o dost víc, ale to bude obsahem pozdějšího kurzu. Jestli se budete chtít zúčastnit, napište mi email na komunikace@chrysalis.cz, a jakmile bude kurz dokončen, pošlu Vám nezávazně email s možností přihlásit se. 

Peter

Rubrika “Otázky a odpovědi” je místem pro odpovědi na otázky, které dostávám z různých zdrojů a sice na ně v tom prostředí odpovím, ale cítím,  že tam  nebyl prostor na dostatečnou, v klidu promyšlenou a “konzultovanou” odpověď. 

Jestli cítíte, že se chcete na něco z duchovní nebo energetické oblasti zeptat, klidně nám napište na email otazky@chrysalis.cz.  Já je přidám na seznam a když přijde na ně řada, odpovím.  Samozřejmě odpovědi jsou anonymní, bez uvedení jmen a spíš se budu snažit je zevšeobecňovat. 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published.