Chrysalis

Od housenky k motýlovi…

O nás

Peter: Jsem civilním povoláním IT manažer a kouč, ale meditacím, osobnímu rozvoji, duchovnu, energetickému léčení se věnuji s přestávkami přes třicet let. V oblasti duchovního vývoje a transformace specialistou na pomáhání z “bludných kruhů”, ale i průvodcem a učitelem.

Kdysi jsem – paralelně se svým vlastním vývojem – pomáhal lidem s jejich problémy s duchovním vývojem, ale po pár letech jsem toho nechal, protože jsem cítil potřebu nějakou dobu se orientovat hlavně “dovnitř” –  věnoval jsem se sám sobě a přítelkyni, a našemu vývoji. A teď jsme si řekli, že je čas se začít orientovat směrem “ven” a pokusíme se teorii i praxi v téhle oblasti srozumitelně popsat i pro lidi, kteří se právě začínají věnovat meditacím – a o duchovnímu vývoji možná ani netuší.

Na těchto stránkách se proto budu věnovat všemu od základů – základním meditacím, technikám, a teoretickému vysvětlování, protože mnoho lidí v této oblasti tápá a pomoc by pro ně byla užitečná. Pokročilé informace orientované spíše na práci s energií najdete postupně na mých stránkách v angličtině – www.petercone.com. Jestli cítíte, že bych vám mohl nějak pomoct a nestačí vám informace na stránkách, pošlete mi zprávu na facebookovou stránku tohoto projektu, můžeme se případně domluvit na konzultaci.

Ja A Miška - Orez4Simona: Nápad vytvořit tyto stránky měl můj životní partner a nyní i spoluautor a spolutvůrce tohoto projektu Peter již před lety. Zřejmě však potřeboval celkový koncept stránek dozrát v nás obou, aby se na svět dostal v tu správnou dobu.

Myšlenka na vzkříšení tohoto nápadu mě přepadla ve chvíli, kdy jsem měla neodbytný pocit, že začátkem roku 2021 se stále neuvěřitelně náročně vypořádáváme s coronavirovou pandemii a že se to velice neblaze odráží na psychickém zdraví nás všech. Dokonce i lidí, kteří byli do té doby naprosto psychicky i fyzický zdraví a v životě je žádné náročné situace zatím nepotkaly. To ani nemluvím o lidech, kteří jsou emočně citlivější nebo již v minulosti zažili situace, které vyústily k potřebě vyhledat odbornou pomoc. Já mezi tuto skupinu lidí taky patřím a vím, že nás není málo. Ne každý je však připravený, aby o tom veřejně mluvil. Myslím, že nyní je ten správný čas, přestat se stydět za to, že člověk někdy jde k lékaři i proto, aby se postaral o své psychické a ne jenom fyzické zdraví.

Avšak možná mnoho z vás ví, že dozvědět se tu správnou metodu na zvládnutí úzkosti, stresu a deprese, není úplně bez komplikací. Já osobně jsem se některé metody dozvěděla až po několika pokusech s různými doktory a dlouhodobé snaze o samouzdravení (formou studia různých knih o osobním a duchovním rozvoji nebo hledání na internetu). A právě to byl důvod, který mě vedl k tomu, abych některé metody a názory sdílela. Možná jsou některé z nich dostupné jinde, podané jinou formou, ale já měla pocit, že čím víc se o tomto problému (a řešeních) bude mluvit a psát, tím budou dostupnější a budou moci efektivněji pomáhat. A to se mi zdálo v této době opravdu důležité.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published.