Chrysalis

Od housenky k motýlovi…

Kurzy otevírání třetího oka, aktivace kundaliní (plusy a mínusy) – otázky a odpovědi

Ahoj, jaký je tvůj názor na kurz otevírání třetího oka? Matyáš (FB) 

Dostala jsem nabídku účastnit se krátkého kurzu aktivace kundaliní kanálu. Má význam chodit na takový kurz? Lena (FB)

Nejdříve to dobré – oba procesy jsou důležité v cestě k mistrovství. Oba jsou něčím, co člověku umožňuje lepší energetickou práci, ale i změnu paradigmatu, protože začne vnímat svět jinak, a lépe chápat jak funguje. Jako každý dar, i tyto mají svoje plusy a mínusy a je potřebné je přijímat pomalu a postupně (tím myslím rok a déle, s korektním a pořádným energetickým čištěním) a mít tak možnost reagovat na menší změny a naučit se s darem pracovat. Jestli neumí člověk uchopit plusy, pak ty mínusy převáží a někdy ho převálcují. 

Co se týče třetího oka – nedokážu posoudit kurz, kterého obsah jsem neviděl, jsou na trhu i ty dobré i ty trochu míň dobré. A otevřít třetí oko jde i bez kurzu, ale to je opravdu pro sebevrahy – viděl jsem a pomáhal jsem lidem, kteří nebyli pročištěni a tím pádem jejich vize po pootevření šesté čakry ovlivňovaly jejich parazitické entity, ale i jejich patroni a průvodci, ale jenom ze své destruktivní polohy. A tím pádem ti lidé měli katastrofické vidiny. A člověk asi nechce, aby se jen tak cestou do práce naladil na budoucnost nějaké paralelní reality, kde se ve vašem městě na ulicích válejí hlavy sousedů a všude je krev a kusy těl. Já sám mám za sebou tři zkušenosti – poprvé se mi pootevřelo třetí oko po jednom kurzu kdysi dávno, ale i když to bylo jen jemné pootevření, tak jsem  měl sice malé, ale nepříjemné komplikace – například jsem viděl, když mi někdo lhal – což sice v práci je užitečné, ale není to to, co chcete ve vztahu, věřte mi. Ale je to lepší než ten předchozí případ. Pak jsem zažil náhlé otevření jako součást fáze pádu v rámci začátku mojí transformace, a nepřeju to nikomu.  Popisuju to na svém blogu na idnes, kdyby to někoho zajímalo. Pak, když jsem se tomu věnoval vědomě později,  tak  jsem to již nevzal na lehkou váhu a x měsíců jsem se vědomě očišťoval a řešil egoity, diskarnáty, parazity, fantomy, strachy atd. A v té době už jsem byl schopen řešit i podvědomé záležitosti, takže už to bylo bez nehezkých překvapení.

363894239 327486746509144 5601658469203567448 N

Zavíráni třetího oka, když máte štěstí a neotevřelo se plně, vám zabere tak měsíc intenzivní a jemné práce, nebo si to odtrpíte a ono se možná po půl roce až roce přivře dostatečně na to, aby jste dokázali žít více méně normální život. Tedy, když ho nechcete jen nasilu energeticky vypálit s obvyklými tvrdými dopady.

U krátkých kundaliní aktivačních sezeních je to naštěstí jen o takových náznacích, takže to není “plná palba” většinou.  Ale i tak doporučuji tento kanál otevírat taky velmi zvolna, a postupně – jedna ze skvělých věcí na odblokování kundaliní kanálu je, že jestli máte převažující ženskou energii (a většinou se účastní ženy, takže ano), zesílí vám to přirozenou schopnost ženské energie, a to že dokážete vnímat, naciťovat se na okolí – například detekovat, jaký problém má nějaký člověk, což je skvělé, když to dokážete ovládat, ale věřte mi, tento dar nechcete mít v divoké formě. To pak opravdu není jako z reklamy na kurz, když například v metru ucítíte na sobě v plné intenzitě bolesti člověka v poslední fázi rakoviny, co sedí od vás pár metrů daleko.  

Ten samý problém je zasvěcování do léčebných systémů – nemělo by to být “tady to někdo dělá jako online kurz, a je to levný, tak vyzkouším”, potřebujete si uvědomit důsledky – a ne jen ty hezké. Zasvěcení je něco, co vám zvedne vibrace, a někdy vám to nastartuje transformaci – víte co od toho čekat a jak s tím efektivně pracovat? Každopádně, zvýšením vibrací z vás vždy odpadnou některé entity, co se tím nárůstem vašich vibrací na vás již neudrží. A ty se pak vrací, a chtějí se dostat zpátky jako energie strachu. Takže vy nejdříve cítíte nejistý pocit strachu – nejtypičtěji v oblasti břicha, pak se to zesiluje, a pak, voilá, něco se vám stane – úraz, napadení, náhlá nemoc. Něco, z čeho se můžete dostávat měsíce jestli jste jich měl(a) na sobě hodně. A stačilo ty přicházející energie rozpoznat, vyčistit a přijmout, jenomže to není součástí většiny kurzů – podrobněji toto všechno budu probírat v několika částech velkého cyklu o transformaci. 

Pozn. Jelikož tohle publikuju i jako článek, je potřebné i dát možnost požádat o pomoc i před tím než zveřejním tyto díly. Zatím tyhle problémy klientů řeším jen osobně, jestli potřebujete pomoc a myslíte že bych vám mohl pomoct já, přihlaste se mi na konzultaci přes naše stránky – na jednodušší věci by měla hodinová konzultace stačit. 

Takže, rada? Jsou to prospěšné věci, ale přemýšlejte, a postupujte uvážlivě, a s vědomím komplexnosti daru. Růže taky nemá jen květy, ale i trny.

Peter 

Rubrika “Otázky a odpovědi” je místem pro odpovědi na otázky, které dostávám z různých zdrojů a sice na ně v tom prostředí odpovím, ale cítím,  že tam  nebyl prostor na dostatečnou, v klidu promyšlenou a “konzultovanou” odpověď. 

Jestli cítíte, že se chcete na něco z duchovní nebo energetické oblasti zeptat, klidně nám napište na email otazky@chrysalis.cz .  Já je přidám na seznam a když přijde na ně řada, odpovím.  Samozřejmě odpovědi jsou anonymní, bez uvedení jmen a spíš se budu snažit je zevšeobecňovat. 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published.