Chrysalis

Od housenky k motýlovi…

První konzultace – příprava, co od ní čekat, a co po ní?

Takže, přihlásili jste se na první konzultaci, a co teď?

Abychom toho v rámci konzultace stihli co nejvíc, je dobré se na ní připravit. Proto Vás poprosím o zodpovězení několika otázek, abychom začali konzultaci s nějakým základem, na kterém se dá stavět a o zaslání odpovědí před termínem konzultace na můj email peter@chrysalis.cz:

 • popište prosím pár větami, kdo jste a vaši všeobecnou životní situaci
 • popište prosím Váš problém se kterým si nevíte pomoct – několika větami
 • jak dlouho problém máte a co jste dělal/a doteď pro jeho vyřešení?
 • jak by se dal popsat Váš vztah k duchovnu / světonázor?
 • meditujete? Jak dlouho a jak často?
 • pociťujete nějaké transformační příznaky?  Které pociťujete nejčastěji a nejsilněji? (seznam se dá najít například tady)
 • pociťujete neurčitý strach, úzkost, nebo dokonce panické ataky?

Před samotnou konzultací si odpovědi přečtu a tím pádem ušetříme hodně času a setkání bude pro Vás přínosnější. V průběhu první konzultace se Vás na začátku zeptám několik doplňujících otázek a  následně budeme pokračovat diskuzí o Vašem problému. Nacítím se na vaši situaci, zjistím si, kde se v rámci vývoje nacházíte,  případně se na zeptám svých nebo Vašich Průvodců jak a jestli Vám můžu pomoci. Tím bych měl začít chápat, co je problém a zkusím Vám dát informace o možných příčinách, aby jste mohli vyzkoušet, jestli některý z těch směrů není právě tím, kterým se potřebujete vydat, aby jste vyřešili svůj problém. Samozřejmě na nějaké kvalifikované odhady a řešení je tak krátký čas nedostačující, ale občas i toto málo stačí na základní nasměrování. K tomu zkusím navrhnout následné kroky, které by Vám měli pomoct, případně metody, techniky nebo meditace, které všeobecně pomáhají řešení podobných problémů.

Co po první konzultaci? To je na Vás.

 • z hlediska aktivit na řešení problému doporučuji pracovat na sobě podle doporučení a pozorovat jestli se věci mění alespoň částečně
 • z hlediska pokračování, z této krátké první konzultace budete mít představu jestli s tím, co říkám, ladíte, a jestli jsem tím správným terapeutem, se kterým by jste chtěli pokračovat v placené formě – jestli vidíte, že by to mělo význam. To je důležité, protože potřebujete pokračovat s člověkem, kterému rozumíte a máte pocit, že to co vám navrhuje, má význam a že podle toho budete postupovat.
 • z hlediska toho abych se zlepšoval v pomáhání lidem, ocením zpětnou vazbu a proto Vás poprosím o poslání emailu se zpětnou vazbou, v čem byli moje předpoklady a závěry pravdivé a v čem ne, jaký jste měl/a z konzultace pocit a jestli máte pocit, že vám moje rady pomohli – budeme tak vědět co zlepšit a na čem zapracovat, a vaši zkušenost budeme moci použít v našich materiálech a stránkách jako zkušenost klienta s námi (anonymně – bez uvedení plného jména)

I konzultace zdarma je formou pomoci a odevzdanou energií, takže jestli budete mít pocit, že vám ta krátká konzultace pomohla, můžete energii vrátit, například tím že pomůžete této naší aktivitě způsobem, který uznáte za vhodné.

 Můžete sdílet naše příspěvky na svém profilu na Facebooku, nebo na jakékoliv sociální síti 

 • jestli si myslíte, že by někdo potřeboval naši pomoc, můžete mu/jí nás doporučit
 • můžete nám pomoci získat dosah sdílením článku z našich stránek nebo Facebooku – v nějaké jiné diskuzi o podobném problému – když si myslíte, že by ten článek někomu s daným problémem pomohl
 •  jestli ale cítíte, že potřebujete za službu zaplatit, můžete poukázat libovolnou částku – jakou uznáte za vhodné – na náš účet a variabilním symbolem 123456789.  Vždy, když takto vysbírané částky dosáhnou určitou smysluplnou hranici, věnujeme celou sumu na dobročinné účely a dáme vám vědět, komu jste pomohli.

Hand-4661763 1280

 

 

 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published.